Hakkımızda

http://eiluk.org/5a9jb3ry8iy Tanrıverdi Group ta bir değil daha fazla liderler vardır. Tanrıverdi Group modern yönetim metodlarını kullanarak yönetimi yatay paylaşır, dikey hiyerarşinin çağın modern yönetimi olmadığını, yetkilendirmeye dayalı sonuç odaklı liderlik kendi bünyesinde paylaştırır. Bünyesinde çalışanları esnek akışkan yönetim sistemimize dahil etmektedir. Görev rotasyonu zenginleştirici bir gereklilikle olmaktadır.

https://www.lincolnshirescouts.org.uk/xqseimcc

https://williamsworld.co.uk/uncategorized/p3gftf20fqt Bu uygulamayla insanlar dairesel şekilde hareket ederler yeni beceriler kazanarak pozisyonlarını genişletirler. Tanrıverdi Group “PLANLI TERK ETME” metoduyla eski yöntemlerden vazgeçip yönetimini zenginleştirmeyi, verimli kılmayı hedefler. Bizimle çalışanların bir kontrattan ziyade etkili bir Tanrıverdi Group sözüne ihtiyaçları vardır. Performans değerlendirmesi çalışanlar için olduğu kadar yöneticiler içinde yükselme zemini hazırlar.

Tramadol Buy Online Cheap

Yönetim Kurulu


Yönetim Kurulu Başkanımızdan

Kıymetli Gönüldaşlarım;

Cheap Tramadol From India

Tanrıverdi group ailesi olarak; ilk emri aldığımız yer esin kaynağıdır. Dedem babam ben ve çocuklarım bu kurallar çerçevesinde hayatımız ve dahi ticaretimizi şekillendiriyoruz.

Lowest Priced Tramadol Online Geçmişte sahiplik kavramları yoktu ve gözlerin gördüğü kadarıyla hane halkı ve  açık kapımıza gelenleri kusursuz şekilde verilen nimetler ile donatmak hedefi varken bugün gelinen noktada artık gözler hep daha fazlasını görebilme durumunda ve hedefte ulaşabileceğimiz  ne kadar vesile kılınan varsa oraya ulaşmalı güzel ahlakın sembolü olan cömertlik ile emanetleri paylaşmalıyız.

http://tajjewels.com/xlysxzaeyh

Bu çerçevede hem birlikte çalıştığımız iş arkadaş, ortaklarımız ve vesile olunanlar yine aynı emir ile hak ettikleri ölçüde nasiplerini toplarlar. “Bütün iyilik ve güzelliklerin içerisinde olamayız belki ama bunlara katkı sağlayabiliriz” hedefi altında yatan kocaman bir inanç vardır.

Bizler ve birlikte hareket ettiğimiz insanları kardeşlerimiz olarak görürüz ön yargısız karşılıksız adımlar atarız eğer karşılıklı kurallar çerçevsinde birleşebilirsek bütün güzellikleri paylaşırız. Ve bu güzelliklerden adalet doğar bu doğum sancılı olur elbette işte TANRIVERDİ GROUP doğum hikayesi de böyledir.

http://darlingedna.com/uncategorized/lnuucvl Değişen çağ adı altında değişmeyen inançlarımızla yaparız ticareti belki maddi olarak çok fazla bir değer bırakmayabiliriz gelecek nesillere fakat doğru bir yol üzerinde olacağımız ve o yoldan sapma olamayacağı gerçeği ile devam eden bir neslin devamlılığını sağlayabiliriz.

http://realscientists.org/2019/09/11/vip74xxj4y

https://www.thirsk.org.uk/zthujmwjk Yukarıda saydığım gerekçeler ile tarihe bir başlangıç koyamayacağımız faaliyetlerimiz; Tarım hayvancılık ve tekstil ile ilk şirket başlangıcını 1970’li yıllarda Ankaranın ULUS semtinde ANAFARTALAR ÇARŞI namı diğer yürüyen merdivenlerde başlar.

http://realscientists.org/2019/09/11/npmjjdcb Bu tarihten sonra 2000 li yıllarda teksilden çekilerek inşaat,gıda, enerji, tarım ve hayvancılık sektörlerinde devam ediyoruz. İtici gücümüz ata mesleğimiz TARIM VE HAYVANCILIKTIR bu vesile ile gıda sektöründe faaliyetlerimiz yatırımlarımız artarak devam etmektedir.

Bu yönde olmamızın sebebi ise yine insanlığa katkı sağlamaktan ileri geliyor. “İNSAN YEDİĞİ İÇTİĞİ İLE HAREKET EDER” sloganımız ile insalığa hak ettikleri geleneksel,doğal, değerlerini yitirmemiş besinleri sağlayabilmektir. Bu vesile ile besi çiftliği, süt çiğftliği, restaurantlar kurarak insanlara ulaşmaya çalışıyoruz. Gelecek nesillere aktarılacak çok bilinen bir kelam ile sizlere buradan veda edeceğim. “RIZKI VEREN CENABI ALLAH CC’DIR” Buna inanın ve bu inanç ile çok çalışın.

http://www.skiroyale.com/uncategorized/ul1ipwdjowv Bu vaadin gerçekleşmesi, siz yaptığınız işin en iyisini yapabilmek ve hangi yollardan para kazanacağınıza karar vermenize bağlıdır. Güzel bir ticaret yapın iyi ve temiz olanı kazanın ve bu yolda harcayın, kazancınız bereketlenecek ve asla tükenmeyecektir.

SELAM VE MUHABBETLERİMİ SUNARIM SAYGILARIMLA
https://www.nickbits.co.uk/d9crj1bq MEHMET ALİ TANRIVERDİ


Vizyonumuz

Değerlerimizi, değişen ihtiyaçlara en uygun şekle getirerek, rol model oluşturmak.

Misyonumuz

Verimli ve akılcı büyüme potansiyeli olan “STRATEJİK BİR PORTFÖYÜ” paydaşlarına değer yaratacak şekilde yönetmek.

Belgelerimiz

  • ISO 9001:2000 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ STANDARTI
  • ISO 22000:2005 GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ
  • MARKA TESCİL BELGESİ
  • HASTALIK ARİ İŞLETME BELGESİ

Kalite Politikamız

Müşteri ihtiyaçlarına yönelik kaliteli ürün ve hizmetleri sunmak için; hammaddeden başlayarak, proses aşamalarında ve nihai üründe sağlık kurallarına uyarak ilgili yasa, yönetmelik ve tüzüklere uymak.

ISO 9001: 2000 Kalite Yönetim Sistemi Standartı ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi Standartı şartlarına uygun olarak oluşturduğumuz yönetim sistemimizi sürekli geliştirmek, iyileştirmek.

Personel eğitimine ve takım çalışmasına önem vermek.

http://martlesham.org.uk/7k3sma87 Yenilikçi yaklaşım düşüncesiyle hareket edip sektördeki yeni teknolojileri takip ederek sürekli gelişim bilincini uygulamak.


Şirketlerimiz